Potraviny – nebo (P) OTRAVINY? 

Možná jste to u sebe také zaznamenali.

„Něco se děje…“
A to něco je TRANSFORMACE. Lidské vědomí nezastavitelně „stoupá“ na pomyslných příčkách žebříku kamsi k nejvyššímu „lidskému“potenciálu. Ať už se o toto téma zajímáte, nebo nikoliv, přes to pravděpodobně pozorujete různé změny. Ve svém myšlení a v novém vnímání priorit a zřejmě i ve svém těle, které se dost možná ozývá  změněných chutích, vetší potřeby odpočinku, spánku a celkově cítíte zvýšenou únavu.

„Lidské tělo je naším „dopravním prostředkem“ a tak stejně jako naši „miláčci“ na kolech i my potřebujeme důkladnou péči, „servis,“doplnit kapaliny či vyčistit „interiér.“ Obzvláště v této době je vnitřní očista lidského těla na všech úrovních tolik žádoucí…“

 

Na planetu se totiž doslova „řítí“ obrovské vlny energií vyšších frekvencí a my neoddělitelně spolu se Zemí nezadržitelně stoupáme do vyšších dimenzí. Doporučuji si na toto téma vyhledat konkrétní informace na internetu, který nabízí hojné množství kvalitního obsahu těm z Vás, které současný VZESTUP a vše co obnáší zajímá.

Pokud ale i Vy vnímáte dost zásadní změny ve svém životě a jak jsem již zmínila intenzivně i ve svém těle, pak asi sami dobře víte, že to není samo sebou. V našem těle se totiž celkem „nepozorovaně“ dějí zásadní proměny „hmoty,“ jelikož se „ladíme“ na vysoké vibrace „lehkosti.“ Přibývá potřeba odlehčit si a ideálně ulehčit svému tělu střídmou stravou. Mnoho lidí prochází zásadními proměnami v touze po jídle, jeho množství a především kvalitě.

Naše tělo je totiž také „pouhou“ energií. Nezapomínejme na to, že vše včetně lidského těla je „pouze“ neustále mihotajíce se energií, která se jen jeví jako skutečná hmota. A tedy, odlehčuje-li planeta Země, pak se to musí nutně týkat i nás. Ideální je tedy ulehčit svému tělu a snáze mu tak dovolit srovnat se změnami, které s ním tak úzce souvisejí. Cítíte-li tedy potřebu nějaké změny, pak své návyky skutečně změňte. Protože to není náhoda a Vaše tělo „volá“ po těchto změnách, které jsou, řekla bych výhledově doslova nutné.

Méně cukru, soli i tuků, o průmyslově zpracovávaných a líbivě balených „potravin,“ (mimochodem, zamýšlíte se někdy také nad velmi zajímavými významu slov, jako například v tomto případě p-otraviny?) které na nás útočí doslova na každém kroku. Ale o skutečném přínosu těchto mnohdy až neuvěřitelných „hmot,“na kterých se můžeme lehce stát závislými, mohu jen pochybovat a věřím, že mi dáte za pravdu. Inu…systém dobře ví. A nejzajímavější a pro nás by tak měla být naprosto alarmující legalita potravin, nápojů a lákadel jako jsou cigarety a alkohol, prodávaný a navíc „líbivě“ propagovaný doslova na každém kroku. Není to zvláštní? Že právě tyto drogy jsou zákony „posvěcené radosti“ našich životů? A jak zásadně se pak ve většině případech liší onen propagovaný a z re-KLAM vyhlížející pohled na přátele bavící se se sklenkami v ruce se od skutečné „reality“ nejen v podnicích, ale také mnoha domácnostech? Myslím, že si sami dovede utvořit obrázek jak zásadní rozdíl to může být a jaké důsledky tyto „radosti“ do mnoha lidských životů a osudů přinášejí. Avšak někteří z Vás by možná přeci jen chtěli namítnout, že je to tu pro každého svobodná vůle. No, možná ne tak docela. Ale to není tématem tohoto článku. A ani samotný alkohol ne.

 

„Potraviny – nebo (P) OTRAVINY? 
Zamýšlejme se v dnešní době více do hloubky o stavu věcí kolem nás a například i slov, které jsme v minulosti přijímali s naprostou absencí vlastních logických úsudků o jejich významech.“

 

Tedy už zpět k současné transformaci. Vlivem „tlaku“ přicházejících energií se také mohou častěji „vyplavovat“ PODVĚDOMÉ ZAPOMENUTÉ STRACHY (které ale alkohol nevyřeší). Velmi intenzivně jsme s vlnou Coronavirové pandemie konfrontováni především a velmi častým programem strachu ze smrti. Abychom mohli stoupat do vyšších frekvencí, musíme s těmito strachy chtě nechtě „pracovat.“ Protože můžeme vibrovat buďto na „vlně“ lásky a nebo strachu. Strach představuje nízké vibrace a v nich nás také udržují. Chceme-li se však odpoutat a „stoupat“, musíme si své strachy zpracovat. A to se děje vlivem konfrontace s nimi a jejich přijetím. Každý si musíme najít vlastní cestu, způsob, terapii, kterou si pro práci se strachy zvolíme.

Téma současných dost zásadních změn je velmi obsáhlé. Chtěla jsem Vám především říci, že je zcela V POŘÁDKU, pokud se cítíte „podivně“ a děje se ve Vás i kolem Vás mnoho změn. Ty někdy přicházejí velmi rychle a nečekaně, ale dnes musíme být asi více než kdy jindy připraveni na cokoliv. Změny jsou skutečně RADIKÁLNÍ a vzhledem k tomu, že jsme stále v této „realitě“ a hmotném světě, je nutné se změnami „pracovat.“ Nesnažit se (od sebe samých a svých skutečných pocitů) utéct, vytěsnit své nové potřeby, snažit se udržet ve starých zaběhaných strukturách. Ty už nám neposlouží.

Proto se poddejme procesu. Nemá smysl bránit se. Jediné, co by nám to přineslo je „boj“ se sebou samými, který by nás dál pouze okrádal o i tak celkem malého množství energie, kterou máme v současnosti k dispozici. Transformace totiž „frčí“ dnem i nocí, každý den, ale to my také! Krátký čas karantény nám sice dovolil zklidnit se, ale dnes? Už jsme zase v tom téměř identickém „starém kolotoči.“ Buďte k sobě ale teď prosím na chvíli RADIKÁLNĚ UPŘÍMNÍ. Není právě ta Vaše(naše) absolutní „VYTÍŽENOST“ jen touha či spíše potřeba UTÉCI PRÁVĚ PŘED SEBOU SAMÝMI? Před klidem, který by „nedej bože“ jak se říká hezky česky mohl přinést i velmi zajímavé vhledy do vlastních vnitřních světů? Nebrání Vám mnohdy přeci jen strach nahlédnout „pod pokličku“ vlastního myšlení a dovolit si dostat se hlouběji? Protože kdo ví, na co byste přišli…?!

Vše je ale tak, jak být má. Buďte klidní, přátelé… nic není špatně, není chyb. Vše je „pouhá“ ZKUŠENOST. Ta je pro nás, ať chceme nebo ne v životě tím, proč jsme tady. Jak s oblibou říká jeden známý astrolog Richard Stříbrný, jsme tu na „trenažeru“ a k dispozici máme tyhle „pozemské skafandry“ – myšleno právě lidská těla, díky kterým tu naše dušičky získávají ty zkušenosti a PROŽITKY. Cítit, vidět, slyšet, moci zažít, prožít, milovat i pomilovat se, cítit pohlazení, vůně i chuť jídla, ideálně čerstvého, voňavého jako například chutné šťavnaté ovoce, zdravá a vlákninou „nabitá“ zelenina, kvalitní oleje z ořechů a semen, případně kvalitní maso ze zdejších chovů v dostatečném, nikoliv však přebytečném množství a velmi důležitá je kvalitní čistá a chutná voda… to vše Vaše tělo jistě s radostí uvítá. I když to pro Vás může být zpočátku jiné, nové. Ale celé naše životy se mění a vše už bude jen NOVÉ A JINÉ.

NASLOUCHEJTE TEDY PEČLIVĚ SVÉMU TĚLU.
Přemýšlejte o věcech, SLOVECH i STRAVĚ  jinak.
Vše se totiž NEZADRŽITELNĚ MĚNÍ.
ALE ZŮSTAŇME OTEVŘENÍ… SVOBODNÍ.
Ve svém konání a rozhodování, i ve svém stravování.
ŘIĎME SE VLASTNÍM ROZUMEM A CITEM.

„NAPSÁNO ZE SRDCE, PRO VÁS I PRO MĚ, Z HLASU MÉ INTUICE,
AVŠAK STÁLE JDE O MÉ SUBJEKTIVNÍ VIDĚNÍ SVĚTA I AKTUÁLNÍHO DĚNÍ
A NIC VÍCE.“

 

S láskou a úctou,
Monika Zieneckerová

PROFIL MONIKA ZIENECKEROVÁ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.