fotoobrazy

FOTOOBRAZ Slunce

MOTTO: "SKRZE SVOU SEBEREALIZACI LZE NAJÍT SKUTEČNÉ ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ"

Formát 70x100cm - 2.990Kč

MOTIVAČNÍ FOTOOBRAZ PODPORUJÍCÍ VAŠI SEBEREALIZACI:
MOTIVACE / AKCE:

Chceš zažít zázraky ve svém životě? Pak zaměř svou pozornost do svého srdce, protože odtud vše pochází! Uvědom si jeho tlukot, který tepe v rytmu Tvého života. Pociť právě TEĎ bezpodmínečnou lásku k sobě. Protože věř, že právě tady vše začíná. Láska k sobě je tou první, na níž je třeba se zaměřit. Protože teprve tehdy, když miluješ sebe a jsi láskou po okraj naplněn/a, pak můžeš dávat z toho "přebytku" také ostatním. Věř, že právě tak tomu je. Naplň se TEĎ láskou bez podmínek a dovol jí jednoduše "proudit" Tvým životem. Zamiluj se do svého života a uvědom si TEĎ všechny jeho dary! Tím se probudí i skutečná láska ke všemu dalšímu. Buď plně ve VĚDOMÍ svého srdce, neboť ono je tou branou k Tvému krásnému životu! Zaměř do něj plně svou pozornost a vyslechni si jeho přání. Vydej se cestou svého srdce a uvidíš, jak se Tvůj život zcela zásadně promění!
Miluj a cti sebe, miluj a cti svůj život... žij ze svého srdce a následuj jej. A nech zázraky, ať se dějí! 

VHODNÝ PRO:Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace - rozvíjení lásky - naučte se milovat sebe samé i ostatní, otevřete své srdce lásce
Afirmace pro každý Váš den:,,Mé srdce je jako bezedná studna, ze které čerpám čistou a bezpodmínečnou lásku, která mě uzdravuje..."
Léčivá energie barev fotoobrazu:zelená, hnědá
Harmonizace čaker:4. čakra srdeční

Vybrat si můžete ze tří formátů

VARIANTY fotoobrazu

FORMÁT 35X50cm
1.490 Kč
NEJMENŠÍ
Nejmenší formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Ideální do velmi malých prostor nebo jako doplněk k dalším fotoobrazům.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz
FORMÁT 50x70cm
1.990 Kč
STŘEDNÍ VELIKOST
Střední formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Umístíte jej téměř kamkoliv díky střední velikosti a ideálně jej nakombinujete s dalšími fotoobrazy.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz

Zašlete nám zprávu 
nebo objednejte fotoobraz dle Vašeho výběru
i přes kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů