"Život je víceméně naším zrcadlovým odrazem a tak je dobré se v těch odrazech umět alespoň částečně orientovat. Proto jsem napsala tuto knihu. Příručku, která slouží jako průvodce krok za krokem k pochopení vlastně velmi jednoduchých životních souvislostí. Žádné dlouhé kapitoly, pouze výstižné informace rovnou k věci. Takový byl můj záměr. Napsat hravou knihu pro každodenní použití. A tak, CHTĚJTE PRO SEBE VÍC... a plňte si své sny třeba i s mírnou pomocí této knížky."
Monika ZieneckerováAUTORKA
Kniha CHTĚJ VÍC MOTIVAČNÍ
KNIHA CHTĚJ VÍC - obálka knihy
KNIHA CHTĚJ VÍC MOTIVAČNÍ

Z OBSAHU KNIHY Chtěj VÍC

Inspiruj se. Motivuj se.Věř si. Vzlétni!

SEBE - LÁSKA...

Tady začni... je to velmi důležité. Buď pro sebe tou NEJVYŠŠÍ HODNOTOU. S láskou k sobě už pro sebe budeš chtít vždy jen to nejlepší!

SEBE - VĚDOMÍ

Poznej se... možná mi namítneš, že se dobře znáš. Ale dost možná zjistíš, že o sobě ještě mnohé nevíš a mnoho ze svých "pokladů" jsi zapomněl/a!

SEBE - REALIZACE

Zdroj Tvé spokojenosti... protože právě ta oblast, v níž jsi jako "ryba ve vodě" Tě vynese do výšin, ta Tě zaplaví radostí!

PŘESVĚDČENÍ

Programy, které Tě blokují... a nezřídka se jedná o limity, která s Tebou ve skutečnosti nemají nic společného. Snad jen to, že jim tolik věříš!

STRACH

Straší, ale nekouše... nahání hrůzu, dokáže paralyzovat, zastavit nás na cestě vpřed a novým začátkům. V oblasti sebe - rozvoje je nevítaným hostem!

OPTIMISMUS

Měj své "slunce v hlavě"... dívej se na svět očima dítěte! Velké mistrovství, kterého když dosáhneš, Tvůj život už nebude nikdy jako dřív!

A JEŠTĚ DÁLE Z OBSAHU KNIHY Chtěj VÍC

Témata RADOST... a zboříš hranice! VÍRA... uvěř (si) a uvidíš! ODVAHA... s ní dojdeš kamkoliv chceš! MYŠLENKY... na co dnes myslíš, to se zítra stane! AFIRMACE... mluv a mysli jen tak, jak chceš žít! ÚHEL POHLEDU... když uvidíš všechny ty dary, jsi vítěz! MOTIVACE... to správné super palivo! VIZE... co si dokážeš představit, to můžeš uskutečnit! VDĚČNOST... děkuj za vše, co už máš! MEDITACE... staň se dechem a staneš se vším! ŽIVOT... vnímáš jeho poselství? ZRCADLENÍ... teprve když to vidíš, můžeš to skutečně změnit! TAJEMSTVÍ... něco pro ženy! TAJEMSTVÍ... něco pro muže! ODPUSŤ (SI)... je-li třeba, vypusť vše, co již nepotřebuješ! OBĚŤ... jen pouhou minulostí, teď jsi tvůrce! PRVNÍ KROK... vydej se na úžasnou cestu svého života! CHCEŠ VÍC? Motivuj se! FOTOOBRAZY... tvá motivace pro každý den! A dále jsou v knize uvedeny jednotlivé motivace základní série z 25-ti MOTIVAČNÍCH FOTOOBRAZŮ na každý den.
  • kniha Chtěj VÍC ti bude příručkou na cestě k lepšímu životu - v tištěné či elektronické verzi
  • každý den ji můžeš využít jako rychlý zdroj inspirace a motivace
  • je zaměřena na nejdůležitější body SEBE - ROZVOJE v krátkých a výstižných kapitolách
  • úzce spolupracuje "ruku v ruce" s MOTIVAČNÍMI FOTOOBRAZY ze základní série, budou Ti tedy na cestě osobního růstu ideálními parťáky a pomocníky

KNIHA Chtěj VÍC

Tato praktická příručka Vám během krátké chvíle pomůže utřídit si myšlenky a nasměrovat Vaše zaměření ZPĚT k tomu, co je právě TEĎ DŮLEŽITÉ. 
Inspirujte se. Motivujte se. Věřte si...

KNIHA CHTĚJ VÍC - obálka knihy

Objednat si můžete také elektronickou verzi knihy

e-KNIHA Chtěj VÍC za cenu 249Kč

Kompletní verze knihy pro ty z vás, kteří dávají přednost elektronice před papírem a chtějí větší variabilitu. Knihu tak můžete mít neustále u sebe ve svém telefonu či tabletu. Inspirujte se. Motivujte se. Věřte si...