fotoobrazy

FOTOOBRAZ Nebeská

MOTTO: "ŽIVOT, TO JSOU NEKONEČNÉ MOŽNOSTI"

Fotoobraz 35x50cm - od 1.490Kč
"Fotoobraz do rámu" - od 299Kč

MOTIVAČNÍ FOTOOBRAZ PODPORUJÍCÍ VAŠI VÍRU V NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VAŠEHO ŽIVOTA. KDYŽ SE DOBŘE ZAMYSLÍTE, ZJISTÍTE, ŽE LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ MYSLI. 
VŠE JE MOŽNÉ...
MOTIVACE / AKCE FOTOOBRAZU:

"Máš svůj sen? Sníš o svých přáních? A VĚŘÍŠ v jejich dosažení? Nebo jsi je přijal/a jako "pouhé" sny, nikoliv však možnou realitu? Jde totiž především o to, jakým způsobem přemýšlíš! Uvěřit a jít si za tím, po čem toužíš je stejné jako roztáhnout křídla - důvěra, víra a vzlétnout - vykročit za jejich splněním. Podívej se tedy TEĎ na své sny důkladněji. Prozkoumej je a spolu s nimi i svá přesvědčení, která v sobě nosíš. Možná objevíš svá omezení typu, že to nedokážeš, že je to nemožné, že Ti k jejich dosažení něco chybí a tudíš, že nemáš možnosti či "správné" podmínky. Avšak to vše jsou Tvé myšlenky, které Ti ve skutečnosti brání! Žádné oklonosti nejsou skutečně omezující tomu, aby sis splnil/a své sny! A je o tom již mnoho důkazů! Uvěř tedy! Narovnej se, zvedni svou hlavu a pohleď  VYSOKO! Co vidíš? Jak se cítíš teď, když jsi narovnaný/a se vztyčenou hlavou? Cítíš sílu? Odvahu? Odhodlání? Pak s tímto postojem vykroč! Jen pouhá Tvá přesvědčení Ti mohou bránit! Tak je změň! A věř ve své neomezené možnosti! Vzlétni! A svá křídla, o kterých možná dosud nevíš, roztáhneš v letu!"

 

VHODNÝ PRO:- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace - Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů
Afirmace pro každý Váš den:,,Jako pták roztahuji svá křídla a vzlétám k nebesům, která jsou neomezená. Uvědomuji si nekonečné možnosti svého života..."
Léčivá energie barev fotoobrazu:světle modrá, bílá
Harmonizace čaker:5. čakra krční

Vybrat si můžete ze tří formátů

VARIANTY fotoobrazu

FORMÁT 35x50cm
1.490 Kč
NEJMENŠÍ
Nejmenší formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Ideální do velmi malých prostor nebo jako doplněk k dalším fotoobrazům.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz
FORMÁT 50x70cm
1.990 Kč
STŘEDNÍ VELIKOST
Střední formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Umístíte jej téměř kamkoliv díky střední velikosti a ideálně jej nakombinujete s dalšími fotoobrazy.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz

Vybrat si můžete ze dvou formátů

VARIANTY "fotoobrazy do rámu" -
samolepící plátna

FORMÁT 20x30cm
299Kč
MENŠÍ PLÁTNO
MENŠÍ formát z nabídky dvou velikostí "fotoobrazů do rámu." Jednoduše. Zarámujete nebo nalepíte kamkoliv.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz
FORMÁT 30x40cm
399Kč
VĚTŠÍ PLÁTNO
VĚTŠÍ formát z nabídky dvou velikostí "fotoobrazů do rámu." Jednoduše. Zarámujete nebo nalepíte kamkoliv.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz

Zašlete nám zprávu 
nebo objednejte fotoobraz dle Vašeho výběru
i přes kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů