fotoobrazy

FOTOOBRAZ Kamenná tvář

MOTTO: "EMOCE JSOU SOUČÁSTÍ NAŠEHO ŽIVOTA

Fotoobraz 35x50cm - od 1.490Kč
"Fotoobraz do rámu" - od 299Kč

MOTIVAČNÍ FOTOOBRAZ PODPORUJÍCÍ VOLNÝ PRŮCHOD VAŠICH EMOCÍ. DOVOLTE SI VOLNĚ A SVOBODNĚ PROŽÍVAT PESTROU PALETU VŠECH POCITŮ. POD TVRDÝMI MASKAMI SE SKRÝVAJÍ TVÁŘE MALÝCH NEVINNÝCH DĚTÍ. DOVOLTE VAŠIM EMOCÍM VOLNĚ PROUDIT, SPOJTE SE SE SEBOU...
MOTIVACE / AKCE FOTOOBRAZU:

"Tvé emoce jsou Ti ukazatelem! Jsou s Tebou v každém prožitku, v každé situaci a ve všech Tvých vztazích. Působí jako POHNUTÍ. Ve skutečnosti nemají nic společného se skutečnou realitou, jelikož ta je zcela neutrální, tedy ani dobrá, ani zlá. To, jakým způsobem hodnotíš a emočně reaguješ na určité okolnosti je pouze VYKONSTRUOVANÝM procesem, tedy zcela FIKTIVNÍM, vymyšleným. Protože to, co je pro nás dobré či nikoliv, co je nám příjemné či naopak vyhodnucujeme pouze na základě PRVOTNÍHO, zcela subjektivního zážitku! Tedy jednoduše řečeno, to co jsi kdy poprvé v životě prožíval/a a to, jakým způsobem jsi okolnost "ohodnotila", tedy jaký jsi jí dal/a emoční náboj, je zcela a jen Tvým osobním vnímáním! Tvůj prvotní postoj určuje, jak na situace svého života pak znovu reaguješ. Představ si právě TEĎ nějakou situaci, která je Ti nepříjemná! Zkus si to, ať jsi kdekoliv! Pro ten zážitek a pochopení. Představ si například situaci, jak v Tobě něco či někdo vyvolává vztek. Co se děje? Dýcháš rychleji, cítíš ty "návaly" vzteku v těle? A teď ... zaměř se místo objektu, který v Tobě vztek vyvolává NA SEBE! Začni dýchat zhluboka, odděl svou pozornost od toho, co se kolem děje a uvědom si, že právě teď  v Tobě probíhá "NAUČENÁ" fyziologická reakce těla! Nic víc! Ty ve skutečnosti nejsi touto emocí! Odděl se od ní a řekni si například: ,,No a CO?" Ať Tě již vzteká cokoliv, uvědom si, že tomu, co Ti vztek způsobuje nemusíš vůbec dávat pozornost! Najednou je vše jinak! Ať se to v Tobě bouří jakkoliv, zaměř pozornost do sebe a uvědom si, že Tvůj vztek je pouze pouhou naučenou reakcí! Reakcí na určitý podnět, který sis kdysi vybral/a, "označil/a" třeba právě jako tu, jež v Tobě vztek vyvolá. A to se pak děje stále dokola. Ale od této chvíle, když už víš, že nejsi svou emocí, už tomu tak nemusí být!"

 

VHODNÝ PRO:- Váš osobní růst - změna pohledu na život, na sebe samé, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace - Váš vlastní střed - zaměření se do svého nitra, hledání odpovědí, znovuobjevení své vnitřní síly a moci nad svým životem - speciálně pro muže - nalezení své vnitřní síly skrze přijetí svých pocitů a emocí, uvědomění si své síly a vlastní životní pravdy
Afirmace pro každý Váš den:,,S lehkostí a důvěrou nahlížím do svého nitra a věnuji plnou pozornost všem svým "bolavým" emocím a pocitům, čímž je uzdravuji..."
Léčivá energie barev fotoobrazu:černá, hnědá
Harmonizace čaker:Fotoobraz Kamenná tvář není přiřazen žádné čakře.

Vybrat si můžete ze tří formátů

VARIANTY fotoobrazu

FORMÁT 35x50cm
1.490 Kč
NEJMENŠÍ
Nejmenší formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Ideální do velmi malých prostor nebo jako doplněk k dalším fotoobrazům.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz
FORMÁT 50x70cm
1.990 Kč
STŘEDNÍ VELIKOST
Střední formát z nabídky třech velikostí fotoobrazů. Umístíte jej téměř kamkoliv díky střední velikosti a ideálně jej nakombinujete s dalšími fotoobrazy.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz

Vybrat si můžete ze dvou formátů

VARIANTY "fotoobrazy do rámu" -
samolepící plátna

FORMÁT 20x30cm
299Kč
MENŠÍ PLÁTNO
MENŠÍ formát z nabídky dvou velikostí "fotoobrazů do rámu." Jednoduše. Zarámujete nebo nalepíte kamkoliv.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz
FORMÁT 30x40cm
399Kč
VĚTŠÍ PLÁTNO
VĚTŠÍ formát z nabídky dvou velikostí "fotoobrazů do rámu." Jednoduše. Zarámujete nebo nalepíte kamkoliv.
Objednat
Pro objednání budete přesměrováni na stránky fotoobrazymonika.cz

Zašlete nám zprávu 
nebo objednejte fotoobraz dle Vašeho výběru
i přes kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů